Samorządowa Instytucja Kultury KASZTELANIA w Kijach

  • baner5.jpg
  • baner4.jpg
  • baner3.jpg
  • baner2.jpg
  • baner1.jpg
  • Start

Nie poddajemy się.

cizba2017 Copy

Ogłaszamy nowy termin konkursu "Ciżbą Śpiwanie", który z powodów złych warunków atmosferycznych nie mógł się odbyć w planowanym terminie. Nowa data to 09.09.2017r., startujemy o godz. 16:30. Zespoły dotychczas zgłoszone prosimy o potwierdzenie udziału do 27.08.2017r. pocztą elektroniczną kasztelania@kije.pl lub telefonicznie pod numerem 533 980 123. Nowy termin to również szansa dla nowych zespołów, które nie mogły się zgłosić na dzień 20.08.2017r. Wszystkie niezbędne formularze zgłoszeniowe znajdziecie poniżej. Wszelkie niejasności można zgłaszać telefonicznie. Uwaga - w nowym terminie konkurs odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.


Szczegóły konkursu, regulamin i karta zgłoszenia do pobrania:

Regulamin.pdf

Karta zgłoszenia. pdf

Przybywajcie.

 

Komunikat Organizatorów "Ciżbą Śpiwanie"

informacja

Z przykrością informujemy, iż z powodów złych warunków atmosferycznych konkurs śpiewaczy "Ciżbą Spiwanie", oraz imprezy towarzyszące (koncert zespołu "Ponidzie" i zabawa taneczna) odbędą się prawdopodobnie w dniu 2 września 2017r.

Komunikat organizatorów "Ciżbą Spiwanie"

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym w obecności przedstawiciela zespołu śpiewaczego "Górki" dokonano losowania kolejności występów konkursowych:

1. Zespół "Kopcowianki"
2. Zespół "Drochowianie"
3. Zespół "Bolechowiczanie"
4. Zespół "Wolanecki"
5. Zespół "Korytniczanki"
6. Zespół "Dąbrowianki"
7. Zespół "Górki"
8. Zespół "Kowalanki"
9. Zespół "Kasztelanie"
10. Zespół "Echo Łysicy'

Występ pierwszego zespołu planujemy na godz. 17:00.
Przedstawicieli wszystkich zespołów po przyjeździe do Kasztelanii prosimy o rejestrację w biurze organizacyjnym, które będzie znajdować się na dziedzińcu zamkowym. W biurze organizacyjnym zespoły otrzymają talony na gorący posiłek, a w sali rycerskiej na wszystkich będą czekały kawa, herbata, zimne napoje i słodkie "co nieco".
Gdyby z różnych przyczyn zespół nie mógł przyjechać bardzo prosimy o informację telefoniczną pod numerem 601 22 99 77.

 Czekamy na was z radością!